neuradni rezultati državno tekmovanje osnovne šole 2023

 

zap.št.

Ime šole

Kraj

Tekmovalec (ime in priimek)

TOČKE

priznanje

85.

2. OŠ Slovenska Bistrica

Slovenska Bistrica

Kiara Gjerkeš

32

srebrno

86.

2. OŠ Slovenska Bistrica

Slovenska Bistrica

Veronika Dušej

24

brez priznanja

87.

2. OŠ Slovenska Bistrica

Slovenska Bistrica

Vita Dizdarević

29

brez priznanja

88.

Druga OŠ Slovenj Gradec

Slovenj Gradec

Vid Veršovnik

36

srebrno

89.

III. OŠ Celje

Celje

Kaja Žafran

29

brez priznanja

90.

IV. OŠ Celje

Celje

Inara Lešnik

32

srebrno

91.

JAVNI ZAVOD OŠ Marjana Nemca Radeče

Radeče

Ema Požun

33

srebrno

92.

JAVNI ZAVOD OŠ Marjana Nemca Radeče

Radeče

Julija Rozman

30

brez priznanja

93.

JAVNI ZAVOD OŠ Marjana Nemca Radeče

Radeče

Lea Povšič

33

srebrno

94.

OSNOVNA ŠOLA MEDVODE

MEDVODE

MARUŠA ČARMAN

31

brez priznanja

95.

OSNOVNA ŠOLA MEDVODE

MEDVODE

MAŠA DOLER

36

srebrno

96.

OŠ Tončke Čeč, Trbovlje

TRBOVLJE

Brina Jež

25

brez priznanja

97.

OŠ Tončke Čeč, Trbovlje

TRBOVLJE

Ela Brina Sikili

32

srebrno

98.

OŠ Tončke Čeč, Trbovlje

TRBOVLJE

Stela Prelogar

28

brez priznanja

99.

OŠ 8 talcev, Logatec

Logatec

Aleks Kozlevčar

29

brez priznanja

100.

OŠ 8 talcev, Logatec

Logatec

Pia Stojaković

29

brez priznanja

101.

OŠ 8 talcev, Logatec

Logatec

Vita Nagode

35

srebrno

102.

OŠ Alojza Gradnika Dobrovo

Dobrovo

Neja Marušič Črv

33

srebrno

103.

OŠ Antona Globočnika Postojna

Postojna

Voranc Vidmar

31

brez priznanja

104.

OŠ Antona Globočnika Postojna

Postojna

Zala Štucin

28

brez priznanja

105.

OŠ Antona Ingoliča Spodnja Polskava

Pragersko

Pia Pernat

34

srebrno

106.

OŠ Antona Tomaža Linharta Radovljica

Radovljica

Jurij Orel

34

srebrno

107.

OŠ Antona Tomaža Linharta Radovljica

Radovljica

Luka Kurelac

33

srebrno

108.

OŠ Antona Žnideršiča Ilirska Bistrica

Ilirska Bistrica

Neža Primc

34

srebrno

109.

OŠ Antona Žnideršiča Ilirska Bistrica

Ilirska Bistrica

Sara Rutar

34

srebrno

110.

OŠ Antona Žnideršiča Ilirska Bistrica

Ilirska Bistrica

Viktorija Spetič

30

brez priznanja

111.

OŠ Artiče

Artiče

Izak Razpotnik

34

srebrno

112.

OŠ Artiče

Artiče

Nija Milanovič

24

brez priznanja

113.

OŠ Artiče

Artiče

Zala Kvartuh

25

brez priznanja

114.

OŠ BAKOVCI

MURSKA SOBOTA

LANA HANŽEKOVIČ

29

brez priznanja

115.

OŠ BAKOVCI

MURSKA SOBOTA

LARA SREŠ

35

srebrno

116.

OŠ BAKOVCI

MURSKA SOBOTA

MARTIN PANKER

27

brez priznanja

117.

OŠ Benedikt

Benedikt

Lana Gornik Koler

33

srebrno

osnovna šola Rezultati državnega tekmovanja v znanju o sladkorni bolezni 18.11.2023

zap.št. Ime šole Kraj Tekmovalec (ime in priimek) TOČKE priznanje

118.

OŠ Bistrica

Tržič

Neža Kavčič

32

srebrno

119.

OŠ Bistrica

Tržič

Pia Meglič Zakrajšek

28

brez priznanja

120.

OŠ Bojana Ilicha

Maribor

KRISTINA VOGRIN

36

srebrno

121.

OŠ bratov Letonja Šmartno ob Paki

Šmartno ob Paki

Lana Zora Janžovnik

31

brez priznanja

122.

OŠ Breg

Ptuj

Ajda Kosar

30

brez priznanja

123.

OŠ Breg

Ptuj

Špela Fajt

27

brez priznanja

124.

OŠ Brezovica pri Ljubljani

Brezovica pri Ljubljani

Gašper Košir

27

brez priznanja

125.

OŠ Brezovica pri Ljubljani

Brezovica pri Ljubljani

Izak Stegel

34

srebrno

126.

OŠ Brusice

Brusnice

Ana Luzar

31

brez priznanja

127.

OŠ Brusice

Brusnice

Brina Lenarčič

28

brez priznanja

128.

OŠ Brusice

Brusnice

Zala Kerin

32

srebrno

129.

OŠ Center Novo mesto

Novo mesto

Klara Sotelšek

30

brez priznanja

130.

OŠ Cerkno

Cerkno

Kevin Kerčmar

28

brez priznanja

131.

OŠ Cerkno

Cerkno

Neža Razpet

24

brez priznanja

132.

OŠ CIRKOVCE

Cirkovce

Hana Gošnjak

28

brez priznanja

133.

OŠ CIRKOVCE

Cirkovce

Lana Lešnik

31

brez priznanja

134.

OŠ CIRKOVCE

Cirkovce

Tjaša Beranič

32

srebrno

135.

OŠ Col

Col

Ema Vidmar

32

srebrno

136.

OŠ Cvetka Golarja

Škofja Loka

Enej Štefelin

ni pristopil

137.

OŠ Cvetka Golarja

Škofja Loka

Zala Rant

33

srebrno

138.

OŠ Črna na Koroškem

Črna na Koroškem

Daša Modrej

25

brez priznanja

139.

OŠ Črna na Koroškem

Črna na Koroškem

Metka Osojnik

28

brez priznanja

140.

OŠ Črna na Koroškem

Črna na Koroškem

Živa Štern

22

brez priznanja

141.

OŠ Črni Vrh

Godovič

Martin Fajdiga

33

srebrno

142.

OŠ Črni Vrh

Godovič

Mirjam Krevs

32

srebrno

143.

OŠ Črni Vrh

Godovič

Tobija Čuk

28

brez priznanja

144.

OŠ Davorina Jenka

Cerklja na Gorenjskem

Hana Mrvar

35

srebrno

145.

OŠ Davorina Jenka

Cerklja na Gorenjskem

Pia Kuralt

28

brez priznanja

146.

OŠ Davorina Jenka

Cerklja na Gorenjskem

Tim Kuralt

32

srebrno

147.

OŠ Dobje

Dobje pri Planini

Anika Rajh

36

srebrno

148.

OŠ Dobje

Dobje pri Planini

Klara Jeran

33

srebrno

149.

OŠ Dobravlje

Dobravlje

Karolina Šatej Bavčar

30

brez priznanja

150.

OŠ dr. Ivana Korošca Borovnica

Borovnica

Mija Drašler

33

srebrno

osnovna šola Rezultati državnega tekmovanja v znanju o sladkorni bolezni 18.11.2023

zap.št. Ime šole Kraj Tekmovalec (ime in priimek) TOČKE priznanje

151.

OŠ dr. Ivana Korošca Borovnica

Borovnica

Nika Volk

33

srebrno

152.

OŠ dr. Ivana Korošca Borovnica

Borovnica

Zoja Lampič

32

srebrno

153.

OŠ dr. Ivana Prijatelja Sodražica

Sodražica

David Osojnik

37

zlato

154.

OŠ dr. Ivana Prijatelja Sodražica

Sodražica

Kiara Oblak

32

srebrno

155.

OŠ dr. Ivana Prijatelja Sodražica

Sodražica

Tilen Lavrič

34

srebrno

156.

OŠ dr. Janeza Mencingerja

Boh Bistrica

Eva Colja Obiako

32

srebrno

157.

OŠ dr. Janeza Mencingerja

Boh Bistrica

Sara Koren

31

brez priznanja

158.

OŠ dr. Jožeta Pučnika Črešnjevec

Slovenska Bistrica

Larisa Pek

30

brez priznanja

159.

OŠ dr. Jožeta Pučnika Črešnjevec

Slovenska Bistrica

Miha Sobotič

33

srebrno

160.

OŠ dr. Pavla Lunačka Šentrupert

Šentrupert

Kazimir Hysz

36

srebrno

161.

OŠ dr. Pavla Lunačka Šentrupert

Šentrupert

Ljudmila Hysz

35

srebrno

162.

OŠ dr. Pavla Lunačka Šentrupert

Šentrupert

Neja Zaletel

34

srebrno

163.

OŠ dr.Vita Kraigherja

Ljubljana

IVA KOŠIR

21

brez priznanja

164.

OŠ dr.Vita Kraigherja

Ljubljana

RONJA LEBAR

32

srebrno

165.

OŠ dr.Vita Kraigherja

Ljubljana

ZALA MEH

33

srebrno

166.

OŠ Draga Bajca Vipava

Vipava

Eva Uršič

26

brez priznanja

167.

OŠ Draga Bajca Vipava

Vipava

Neža Jež

24

brez priznanja

168.

OŠ Dragomelj

Domžale

Lija Levstek

31

brez priznanja

169.

OŠ Dragotina Ketteja Ilirska Bistrica

Ilirska Bistrica

Lana Majdič

35

srebrno

170.

OŠ Dramlje

Dramlje

Tina Gorjup

30

brez priznanja

171.

OŠ Dravlje

Ljubljana

Laura Veren

34

srebrno

172.

OŠ Dušana Muniha Most na Soči

Most na Soči

Julija Murovec

30

brez priznanja

173.

OŠ Ferda Vesela, Šentvid pri Stični

Šentvid pri Stični

Nany Urbas

32

srebrno

174.

OŠ Frana Erjavca Nova Gorica

Nova Gorica

Lana Tavčar

33

srebrno

175.

OŠ Frana Erjavca Nova Gorica

Nova Gorica

Špela Turel

34

srebrno

176.

OŠ Franca Lešnika – Vuka Slivnica pri Mariboru

Orehova vas

Anamarija Renčelj

34

srebrno

177.

OŠ Franca Lešnika – Vuka Slivnica pri Mariboru

Orehova vas

Lana Rakovič

31

brez priznanja

178.

OŠ Franca Lešnika – Vuka Slivnica pri Mariboru

Orehova vas

Tisa Breznik

31

brez priznanja

179.

OŠ Franca Rozmana Staneta Maribor

Maribor

Elias Domajnko

27

brez priznanja

180.

OŠ Franca Rozmana Staneta Maribor

Maribor

Mark Horvat

28

brez priznanja

181.

OŠ Franca Rozmana Staneta Maribor

Maribor

Mina Simerl

24

brez priznanja

182.

OŠ Franja Malgaja Šentjur

Šentjur

Hana Peer

32

srebrno

183.

OŠ Franja Malgaja Šentjur

Šentjur

Neža Hladnik

26

brez priznanja

osnovna šola Rezultati državnega tekmovanja v znanju o sladkorni bolezni 18.11.2023

zap.št. Ime šole Kraj Tekmovalec (ime in priimek) TOČKE priznanje

184.

OŠ Franja Malgaja Šentjur

Šentjur

Tara Turnšek

31

brez priznanja

185.

OŠ Gabrovka – Dole

Gabrovka

Jaka Resnik Ilnikar

22

brez priznanja

186.

OŠ Gorica Velenje

Velenje

Karolina Gril

33

srebrno

187.

OŠ Gornja Radgona

Gornja Radgona

Ana Marija Bernard

34

srebrno

188.

OŠ Gornja Radgona

Gornja Radgona

David Zadravec

ni pristopil

189.

OŠ Gustava Šiliha Velenje

Velenje

Ela Voh

ni pristopil

190.

OŠ Gustava Šiliha Velenje

Velenje

Ema Čauševič

30

brez priznanja

191.

OŠ Gustava Šiliha Velenje

Velenje

Veronika Kotnik

28

brez priznanja

192.

OŠ Hudinja

Celje

Sara Hunjadi

30

brez priznanja

193.

OŠ in vrtec Apače

Apače

Ella Šuman

29

brez priznanja

194.

OŠ IVANA CANKARJA LJUTOMER

LJUTOMER

ŠPELA PLAVEC

33

srebrno

195.

OŠ IVANA CANKARJA LJUTOMER

LJUTOMER

ZALA MURŠIČ

35

srebrno

196.

OŠ Jakobski Dol

Jakobski Dol

Tajda Bračko

28

brez priznanja

197.

OŠ Janka Glazerja Ruše

Ruše

Gaj Vehovar

31

brez priznanja

198.

OŠ Janka Glazerja Ruše

Ruše

Katarina Gradišnik Voch

32

srebrno

199.

OŠ Janka Glazerja Ruše

Ruše

Tilen Jeran

31

brez priznanja

200.

OŠ Janka Ribiča Cezanjevci

Ljutomer

Karin Nemec

29

brez priznanja

201.

OŠ Janka Ribiča Cezanjevci

Ljutomer

Lara Stojnšek

30

brez priznanja

202.

OŠ Janka Ribiča Cezanjevci

Ljutomer

Zala Rauter

32

srebrno

203.

OŠ Jurija Dalmatina Krško

Podsreda

ARIELA KOLAR

34

srebrno

204.

OŠ Jurija Dalmatina Krško

Podsreda

ELA URBANČ

31

brez priznanja

205.

OŠ JURŠINCI

JURŠINCI

ANA GRIL

ni pristopil

206.

OŠ KAJETANA KOVIČA POLJČANE

POLJČANE

PIJA BRDNIK

32

srebrno

207.

OŠ Kamnica

Kamnica

MARC FELSER

29

brez priznanja

208.

OŠ Kamnica

Kamnica

ROSA RAMŠAK

33

srebrno

209.

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Ljubljana

Ljubljana

Špela Pintač

28

brez priznanja

210.

OŠ Karla-Destovnika Kajuha Šoštanj

Šoštanj

Gašper Koradej

30

brez priznanja

211.

OŠ Karla-Destovnika Kajuha Šoštanj

Šoštanj

Zala Čremožnik

27

brez priznanja

212.

OŠ Koper

Koper

Marija Vuk

33

srebrno

213.

OŠ Koroški jeklarji

Ravne na Koroškem

Manca Kotnik

32

srebrno

214.

OŠ Križe

Križe

Pika Gradišar

35

srebrno

215.

OŠ Križevci

Križevci pri Ljutomeru

Neža Kolar

31

brez priznanja

216.

OŠ Livada Velenje

Velenje

Ilma Šiljegović

24

brez priznanja

osnovna šola Rezultati državnega tekmovanja v znanju o sladkorni bolezni 18.11.2023

zap.št. Ime šole Kraj Tekmovalec (ime in priimek) TOČKE priznanje

217.

OŠ Livada Velenje

Velenje

Najla Softić

26

brez priznanja

218.

OŠ Livada Velenje

Velenje

Sara Kumar

26

brez priznanja

219.

OŠ Ljudski vrt

Ptuj

Iva Vukovič

33

srebrno

220.

OŠ Ljudski vrt

Ptuj

Maruša Frank

30

brez priznanja

221.

OŠ Ljudski vrt

Ptuj

Tjaša Herega

28

brez priznanja

222.

OŠ Lovrenc na Pohorju

Lovrenc na Pohorju

Leon Podlesnik

28

brez priznanja

223.

OŠ Lovrenc na Pohorju

Lovrenc na Pohorju

Zala Gregorčič

35

srebrno

224.

OŠ Lucijana Bratkoviča Bratuša Renče

Renče

Kristina Taskov

28

brez priznanja

225.

OŠ Majde Vrhovnik

Ljubljana

Iva Škrabar Dizdarević

30

brez priznanja

226.

OŠ Markovci

Markovci

Katarina Meglič

28

brez priznanja

227.

OŠ Mengeš

Mengeš

Staš Grčar Vidmar

32

srebrno

228.

OŠ metlika

Metlika

Anja Mišmaš

34

srebrno

229.

OŠ metlika

Metlika

Klaudija Pezdirc

31

brez priznanja

230.

OŠ metlika

Metlika

Luka Nemanič

29

brez priznanja

231.

OŠ Mežica

Mežica

Julija Liza Kozinc

34

srebrno

232.

OŠ Mihe Pintarja Toleda, Velenje

Velenje

Dalila Medić

28

brez priznanja

233.

OŠ Mihe Pintarja Toleda, Velenje

Velenje

Hana Petric

30

brez priznanja

234.

OŠ Miklavž pri Ormožu

Miklavž pri Ormožu

Eva Kirič

33

srebrno

235.

OŠ Miklavž pri Ormožu

Miklavž pri Ormožu

Lan Škarjot

28

brez priznanja

236.

OŠ Miklavž pri Ormožu

Miklavž pri Ormožu

Živa Miklin

32

srebrno

237.

OŠ Milojke Štrukelj Nova Gorica

Nova Gorica

Asja Leban

29

brez priznanja

238.

OŠ Milojke Štrukelj Nova Gorica

Nova Gorica

Tinkara Kozjan

36

srebrno

239.

OŠ Milojke Štrukelj Nova Gorica

Nova Gorica

Zala Honn

33

srebrno

240.

OŠ MIRANA JARCA

Ljubljana

Sara Tajnšek

35

srebrno

241.

OŠ Miren

Miren

Mia Mozetič Rolih

31

brez priznanja

242.

OŠ Mirna

Mirna

Anamari Petje

30

brez priznanja

243.

OŠ Mirna

Mirna

Katarina Tomšič

33

srebrno

244.

OŠ Mirna

Mirna

Nejka Vidmar

ni pristopil

245.

OŠ Mokronog

Mokronog

Alenka Šmit

27

brez priznanja

246.

OŠ Mokronog

Mokronog

Benjamin Dolenšek

33

srebrno

247.

OŠ Mokronog

Mokronog

Zarja Sinur

30

brez priznanja

248.

OŠ Mozirje

Mozirje

Katarina Slemenšek

28

brez priznanja

249.

OŠ Mozirje

Mozirje

Urban Repše

31

brez priznanja

osnovna šola Rezultati državnega tekmovanja v znanju o sladkorni bolezni 18.11.2023

zap.št. Ime šole Kraj Tekmovalec (ime in priimek) TOČKE priznanje

250.

OŠ MUTA

MUTA

Neža Smolar Placet

33

srebrno

251.

OŠ narodnega heroja Maksa Pečarja

Črnuče

Antonija Omers

33

srebrno

252.

OŠ narodnega heroja Maksa Pečarja

Črnuče

Katrin Rožman

33

srebrno

253.

OŠ NARODNEGA HEROJA RAJKA HRASTNIK

Hrastnik

Sajra Pjanić

30

brez priznanja

254.

OŠ Neznanih talcev Dravograd

Dravograd

Kaja Kupljen

31

brez priznanja

255.

OŠ Neznanih talcev Dravograd

Dravograd

Kristina Petek

24

brez priznanja

256.

OŠ Neznanih talcev Dravograd

Dravograd

Špela Nabernik

26

brez priznanja

257.

OŠ Nove Jarše

Ljubljana

Eva Kokalj

34

srebrno

258.

OŠ Nove Jarše

Ljubljana

Lucija Tisaj

33

srebrno

259.

OŠ ORMOŽ

ORMOŽ

Jan Erman

34

srebrno

260.

OŠ Petrovče

Petrovče

Ema Nana Šuster

32

srebrno

261.

OŠ Petrovče

Petrovče

Urška Ulčnik

31

brez priznanja

262.

OŠ PIVKA

PIVKA

VERONIKA URŠIČ

30

brez priznanja

263.

OŠ Pod goro Slov. Konjice

Slov. Konjice

Ajda Druškovič

30

brez priznanja

264.

OŠ Pod goro Slov. Konjice

Slov. Konjice

Sara Vodovnik

28

brez priznanja

265.

OŠ Podbočje

Podbočje

Zala Kodrič

34

srebrno

266.

OŠ Pohorskega odreda Slovenska Bistrica

Slovenska Bistrica

Gala Aurednik

37

zlato

267.

OŠ POLHOV GRADEC

Polhov Gradec

Dominika Kavčič

35

srebrno

268.

OŠ POLHOV GRADEC

Polhov Gradec

Oskar Oven

29

brez priznanja

269.

OŠ POLHOV GRADEC

Polhov Gradec

Žan Trobec

34

srebrno

270.

OŠ Poljane

Poljane nad Škofjo Loko

Ema Krek

35

srebrno

271.

OŠ Poljane

Poljane nad Škofjo Loko

Maruša Šubic

36

srebrno

272.

OŠ Poljane

Poljane nad Škofjo Loko

Žana Eržen

32

srebrno

273.

OŠ Polje

Ljubljana

Juta Pucelj

30

brez priznanja

274.

OŠ Polje

Ljubljana

Lara Grobelšek

33

srebrno

275.

OŠ Polje

Ljubljana

Matic Zorič

35

srebrno

276.

OŠ Predoslje Kranj

Kranj

Aleksandra Sandić Fende

37

zlato

277.

OŠ Predoslje Kranj

Kranj

Tara Cumbo

29

brez priznanja

278.

OŠ Predoslje Kranj

Kranj

Tinkara Pečnik

36

srebrno

279.

OŠ Preserje

Preserje

Evita Jalšovec

29

brez priznanja

280.

OŠ Preserje

Preserje

Inja Metljak

25

brez priznanja

281.

OŠ Preserje

Preserje

Simon Švegelj

30

brez priznanja

282.

OŠ Preska

Medvode

Karin Tehovnik

38

zlato

osnovna šola Rezultati državnega tekmovanja v znanju o sladkorni bolezni 18.11.2023

zap.št. Ime šole Kraj Tekmovalec (ime in priimek) TOČKE priznanje

283.

OŠ Prežihovega Voranca

Jesenice

Valerij Luzar

29

brez priznanja

284.

OŠ Prežihovega Voranca Ravne na Koroškem

Ravne na Koroškem

Matevž Mager

23

brez priznanja

285.

OŠ Prežihovega Voranca Ravne na Koroškem

Ravne na Koroškem

Živa Rizvič

34

srebrno

286.

OŠ Primoža Trubarja

Velike Lašče

Zala Krašovec

32

srebrno

287.

OŠ Primoža Trubarja Laško MŠ

Laško

Neža Slapšak

32

srebrno

288.

OŠ Primoža Trubarja Laško MŠ

Laško

Vita Nemec

32

srebrno

289.

OŠ PRULE

LJUBLJANA

Brina Marko

28

brez priznanja

290.

OŠ PRULE

LJUBLJANA

Lucija Vita Nose

35

srebrno

291.

OŠ Rače

Rače

Lana Galun

28

brez priznanja

292.

OŠ Rada Robiča Limbuš

Limbuš

Nina Sovič

32

srebrno

293.

OŠ Rada Robiča Limbuš

Limbuš

Urša Kuhar

29

brez priznanja

294.

OŠ Selnica ob Dravi

Selnica ob Dravi

Liam Drame Simonič

25

brez priznanja

295.

OŠ Selnica ob Dravi

Selnica ob Dravi

Pia Robič

27

brez priznanja

296.

OŠ Selnica ob Dravi

Selnica ob Dravi

Samo Fras Pečlin

31

brez priznanja

297.

OŠ Slivnica pri Celju

Gorica pri Slivnici

Leja Loknar

31

brez priznanja

298.

OŠ Slivnica pri Celju

Gorica pri Slivnici

Tinkara Mastnak

30

brez priznanja

299.

OŠ Spodnja Šiška

Ljubljana

Iva Zemljič

37

zlato

300.

OŠ Srečka Kosovela Sežana

Sežana

Naja Mevlja

35

srebrno

301.

OŠ Središče ob Dravi

Središče ob Dravi

Pina Bračič

34

srebrno

302.

OŠ Stična, PŠ Višnja Gora

Višnja Gora

Zoja Palčič

35

srebrno

303.

OŠ Stična, PŠ Višnja Gora

Višnja Gora

Živa Garbas

24

brez priznanja

304.

OŠ Stranje

Stahovica

Blažka Rak

31

brez priznanja

305.

OŠ Stranje

Stahovica

Nace Maležič

32

srebrno

306.

OŠ Stranje

Stahovica

Nika Novak

25

brez priznanja

307.

OŠ Sv. Jurij ob Ščavnici

Sv. Jurij ob Ščavnici

Eva Štuhec

22

brez priznanja

308.

OŠ Sv. Jurij ob Ščavnici

Sv. Jurij ob Ščavnici

Neža Embreuš

30

brez priznanja

309.

OŠ Sveta Ana

Sveta Ana v Slovenskih goricah

Zala Zemljič

32

srebrno

310.

OŠ Šalek

Velenje

Karin Ograjenšek

31

brez priznanja

311.

OŠ Šalek

Velenje

Pascal Krivec

27

brez priznanja

312.

OŠ ŠEMPAS

Šempas

Eva Vodopivec

33

srebrno

313.

OŠ ŠEMPAS

Šempas

Lana Mrak

31

brez priznanja

314.

OŠ ŠEMPAS

Šempas

Špela Ličen

32

srebrno

315.

OŠ Škofljica

Škofljica

Marija Hejja

35

srebrno

osnovna šola Rezultati državnega tekmovanja v znanju o sladkorni bolezni 18.11.2023

zap.št. Ime šole Kraj Tekmovalec (ime in priimek) TOČKE priznanje

316.

OŠ Škofljica

Škofljica

Zal Pergar Konestabo

32

srebrno

317.

OŠ Škofljica, PŠ Lavrica

Škofljica

Amelija Potić

30

brez priznanja

318.

OŠ Šmarjeta

Šmarješke Toplice

Eva Gazvoda

30

brez priznanja

319.

OŠ Šmarjeta

Šmarješke Toplice

Klavdija Kovačič

37

zlato

320.

OŠ Šmarjeta

Šmarješke Toplice

Manca Hren

37

zlato

321.

OŠ Šmartno

ŠMARTNO PRI LITIJI

Neža Godec

30

brez priznanja

322.

OŠ ŠMARTNO PRI SLOVENJ GRADCU

ŠMARTNO PRI SLOVENJ GRADCU

Blažka Finc

28

brez priznanja

323.

OŠ Štore

Štore

Ajda Vouk

32

srebrno

324.

OŠ Štore

Štore

Maida Ramić

28

brez priznanja

325.

OŠ Tabor I Maribor

Maribor

Dunja Uremović

19

brez priznanja

326.

OŠ Tabor I Maribor

Maribor

Neža Žakelj

30

brez priznanja

327.

OŠ Tabor I Maribor

Maribor

Sara Bruči

40

zlato

328.

OŠ Toma Brejca

Kamnik

Alan Šabotić

29

brez priznanja

329.

OŠ Toma Brejca

Kamnik

Ažbe Gostič

31

brez priznanja

330.

OŠ Toma Brejca

Kamnik

Tine Trobevšek

29

brez priznanja

331.

OŠ Toneta Čufarja Jesenice

Jesenice

Anja Vasiljević

36

srebrno

332.

OŠ Toneta Čufarja Jesenice

Jesenice

Emma Hatić

33

srebrno

333.

OŠ Toneta Čufarja Jesenice

Jesenice

Leilani Gongora Koder

29

brez priznanja

334.

OŠ Toneta Čufarja Maribor

Maribor

Ajda Harb

34

srebrno

335.

OŠ Toneta Čufarja Maribor

Maribor

Brina Jesenik

32

srebrno

336.

OŠ Toneta Čufarja Maribor

Maribor

Ela Pečnik Vaupotič

30

brez priznanja

337.

OŠ Trnovo

Ljubljana

Agata Kokalj Gerbec

35

srebrno

338.

OŠ Tržič

Tržič

Tia Polajnar

29

brez priznanja

339.

OŠ TRŽIŠČE

TRŽIŠČE

Lara Imperl

30

brez priznanja

340.

OŠ TRŽIŠČE

TRŽIŠČE

Nika Dolenšek

30

brez priznanja

341.

OŠ Turnišče

Turnišče

Aljoša Zver

26

brez priznanja

342.

OŠ Turnišče

Turnišče

Julija Duh

34

srebrno

343.

OŠ Turnišče

Turnišče

Sofia Victoria Rivera Cornelio

27

brez priznanja

344.

OŠ VALENTINA VODNIKA

LJUBLJANA

Ana Avčin

34

srebrno

345.

OŠ VALENTINA VODNIKA

LJUBLJANA

Taja Grosar

29

brez priznanja

346.

OŠ VALENTINA VODNIKA

LJUBLJANA

Živa Novljan

ni pristopil

347.

OŠ VIČ

LJUBLJANA

JULIJA PRELOG

27

brez priznanja

348.

OŠ VIČ

LJUBLJANA

SOFIJA LARIKOV

26

brez priznanja

osnovna šola Rezultati državnega tekmovanja v znanju o sladkorni bolezni 18.11.2023

zap.št. Ime šole Kraj Tekmovalec (ime in priimek) TOČKE priznanje

349.

OŠ Videm

Videm pri Ptuju

Neli Bratušek

28

brez priznanja

350.

OŠ Videm

Videm pri Ptuju

Patricija Kovač

25

brez priznanja

351.

OŠ Videm

Videm pri Ptuju

Tia Rossi

26

brez priznanja

352.

OŠ Vižmarje Brod

Ljubljana

Manca Židanik

31

brez priznanja

353.

OŠ Vižmarje Brod

Ljubljana

Ula Ivana Povalej

34

srebrno

354.

OŠ Vižmarje Brod

Ljubljana

Veronika Mulej

36

srebrno

355.

OŠ Vodmat

Ljubljana

ANA PLANINC

24

brez priznanja

356.

OŠ Vodmat

Ljubljana

MARUŠA ŽAGAR

25

brez priznanja

357.

OŠ Vodmat

Ljubljana

TIMOTEJ VELKOV

37

zlato

358.

OŠ Vrhovci

Ljubljana

Ela Biasizzo

31

brez priznanja

359.

OŠ Vrhovci

Ljubljana

Kaja Ucman

28

brez priznanja

360.

OŠ Vuzenica

Vuzenica

Nastja Repnik

32

srebrno

361.

OŠ Vuzenica

Vuzenica

Zala Rutnik

31

brez priznanja

362.

OŠ Vuzenica

Vuzenica

Zala Viher Mlinšek

32

srebrno

363.

OŠ Zreče

Zreče

Ema Gačnikar

32

srebrno

364.

OŠ Zreče

Zreče

Jurij Trtnik

29

brez priznanja

365.

OŠ ŽIRI

ŽIRI

Kristina Cankar

33

srebrno

366.

OŠ ŽIRI

ŽIRI

Tara Krvina

35

srebrno

367.

OŠ ŽIRI

ŽIRI

Zala Mali

33

srebrno